ELSE

ELSE

 Güç elektroniği ürün tedarikçisi, geri dönüşüm iplik ve kumaş üreticisi.

Elektrik-Elektronik ve Tekstil alanında faaliyet gösteren ELSE hem gelişen teknolojileri kullanarak tekstil sektöründe üretim yapan üretici kimliğe hem de teknik donanımlı mühendisleri ile Türkiye distribütörlüğünü yaptığı markaların ürünlerini kullanıcıya en hızlı ve doğru şekilde ulaştıran tedarikçi kimliğe sahiptir.

ELSE Elektrik otuz yıldan uzun süredir mümessili olduğu Semikron, Bussmann, Electronicon, Celduc HitachiEurope, Lamina, Itelcond, Albright, Anderson Power Product, Proconect, Lac Sas, Adda, Kuhnke Kendrion, Absopulse, Amantys, Maxwell, Proton gibi dünya markalarının ürünlerini müşterilerine stoktan tedarik etmenin gururunu yaşamaktadır. Ürün yelpazemiz de igbt, tristor, diyod, tristor-diyod modüller, yarı iletken hızlı sigortalar, silindirik sigortalar, sigorta yuvaları, fotovolteik sigortalar, orta gerilim sigortaları, solid state röleler, sensörler, fanlar, güç kondansatörleri, elektrolitik kondansatörler, dc kontaktörler, akü soketleri, solenoid bobinler, sürücüler, röleler olmak üzere birçok ürün bulunmaktadır.

ELSE tekstil alanındaki faaliyetlerine yüksek kalite geri dönüşüm elyaf ve iplik üretimi ile devam etmektedir. Son teknoloji makine parkuruna sahip fabrikamızda Bornewa markası ile üretilen geri dönüşüm Bornewa elyaf ve Bornewa iplik geniş renk seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen katılın